MENU ZAMKNIJ

Promocja zimowa

Komfortowy nocleg z pysznymi śniadaniami, regenerujący zabieg w pełne dni oraz rozgrzewająca herbata.

Już od 210 zł/noc za 2 osoby!

Miesiąc Kobiet

Komfortowe 2 noclegi ze śniadaniami, relaksacyjny zabieg, karafka wina z deską przekąsek, przedłużenie doby oraz bezpłatny parking.

516 zł za 2 osoby za 2 noclegi!

Wielkanoc

2 noclegi w komfortowym pokoju z pysznymi śniadaniami oraz obiadokolacjami, tradycyjne świąteczne śniadanie, koncert muzyczny i świąteczne atrakcje takie jak wspólne przygotowywanie święconki.

Już od 1300 zł/pobyt!

Promocja wiosenna

Minimum 2 noclegi w komfortowym pokoju ze śniadaniami, seans w grocie solnej, zabieg w pełne dni pobytu, zniżka do Akacja Cafe, bezpłatny parking.

Już od 215 zł za noc!

Ciechocinek dla dwojga

2 noclegi ze śniadaniami, drink powitalny, słodki poczęstunek oraz inhalacja solankowa.

Już za 549 zł za 2 osoby!

W zdrowym ciele - zdrowy duch!

2 noclegi w komfortowym pokoju ze śniadaniami, nordic walking, siłownia, a także wypożyczenie rowerów.

Już od 465 zł za pobyt!

Pobyt rehabilitacyjny

Akacja Medical Resort to nowa jakość wypoczynku oraz rehabilitacji w Ciechocinku. W naszej ofercie proponujemy pobyty 7, 10, 14 i 21 dniowe.

Pobyt zdrowotno-relaksacyjny

Pobyt zdrowotno-relaksacyjny w Akacja Medical Resort to propozycja dla osób zapracowanych, stawiających na szybką regenerację przy jednoczesnym zadbaniu o swoje bezcenne zdrowie.

Zdrowy kręgosłup

Siedzący tryb życia, praca przy komputerze, niewystarczająca aktywność fizyczna sprawiają, że większość społeczeństwa cierpi na bóle kręgosłupa. W odpowiedzi na ten cywilizacyjny problem przygotowaliśmy dla Państwa specjalny, tygodniowy program.