Boże Narodzenie 2020

Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze podczas pobytu w Akacja Medical Resort w Ciechocinku.

Trwa oferta First Minute!

Miesiąc Kobiet

Komfortowe 2 noclegi ze śniadaniami, relaksacyjny zabieg, karafka wina z deską przekąsek, przedłużenie doby oraz bezpłatny parking.

516 zł za 2 osoby za 2 noclegi!

Wielkanoc

2 noclegi w komfortowym pokoju z pysznymi śniadaniami oraz obiadokolacjami, tradycyjne świąteczne śniadanie, koncert muzyczny i świąteczne atrakcje takie jak wspólne przygotowywanie święconki.

Już od 1300 zł/pobyt!

Dłużej = taniej

Zostań dłużej w Akacja Medical Resort i skorzystaj z naszej promocji “dłużej = taniej!”.

 Dla pobytów od 3. do 7. nocy – co trzecia noc -45%
 Dla pobytów od 8. nocy – co piąta noc gratis

Ciechocinek dla dwojga

2 noclegi ze śniadaniami, drink powitalny, słodki poczęstunek oraz inhalacja solankowa.

Już za 549 zł za 2 osoby!

Postaw na zdrowie i relaks

Nocleg w komfortowym pokoju ze śniadaniami, 15-minutowy codzienny masaż w pełne dni pobytu dla zdrowia i relaksu oraz karafka wina na powitanie.

Już od 280 zł/noc!

Pobyt rehabilitacyjny

Akacja Medical Resort to nowa jakość wypoczynku oraz rehabilitacji w Ciechocinku. W naszej ofercie proponujemy pobyty 7, 10, 14 i 21 dniowe.

Pobyt zdrowotno-relaksacyjny

Pobyt zdrowotno-relaksacyjny w Akacja Medical Resort to propozycja dla osób zapracowanych, stawiających na szybką regenerację przy jednoczesnym zadbaniu o swoje bezcenne zdrowie.

Zdrowy kręgosłup

Siedzący tryb życia, praca przy komputerze, niewystarczająca aktywność fizyczna sprawiają, że większość społeczeństwa cierpi na bóle kręgosłupa. W odpowiedzi na ten cywilizacyjny problem przygotowaliśmy dla Państwa specjalny, tygodniowy program.