MENU ZAMKNIJ

Promocja zimowa

Komfortowy nocleg z pysznymi śniadaniami, regenerujący zabieg w pełne dni oraz rozgrzewająca herbata.

Już od 210 zł/noc za 2 osoby!

Walentynki

Romantyczne 2 komfortowe noclegi z pysznymi śniadaniami, słodki wieczór i zmysłowy drink powitalny.

540 zł za parę za 2 noclegi!

Wielkanoc

2 noclegi w komfortowym pokoju z pysznymi śniadaniami oraz obiadokolacjami, tradycyjne świąteczne śniadanie, koncert muzyczny i świąteczne atrakcje takie jak wspólne przygotowywanie święconki.

Już od 1300 zł/pobyt!

Bal Karnawałowy

Nocleg w komfortowym pokoju ze śniadaniem, drink powitalny, udział w balu z muzyką na żywo wraz z wyżywieniem i przedłużenie doby.

Już od 500 zł za noc!

Ciechocinek dla dwojga

2 noclegi ze śniadaniami, drink powitalny, słodki poczęstunek oraz relaksujący masaż.

Już za 549 zł za 2 osoby!

W zdrowym ciele - zdrowy duch!

2 noclegi w komfortowym pokoju ze śniadaniami, nordic walking, siłownia, wypożyczenie rowerów, a także relaksujący masaż.

Już od 465 zł za pobyt!

Pobyt rehabilitacyjny

Akacja Medical Resort to nowa jakość wypoczynku oraz rehabilitacji w Ciechocinku. W naszej ofercie proponujemy pobyty 7, 10, 14 i 21 dniowe.

Pobyt zdrowotno-relaksacyjny

Pobyt zdrowotno-relaksacyjny w Akacja Medical Resort to propozycja dla osób zapracowanych, stawiających na szybką regenerację przy jednoczesnym zadbaniu o swoje bezcenne zdrowie.

Zdrowy kręgosłup

Siedzący tryb życia, praca przy komputerze, niewystarczająca aktywność fizyczna sprawiają, że większość społeczeństwa cierpi na bóle kręgosłupa. W odpowiedzi na ten cywilizacyjny problem przygotowaliśmy dla Państwa specjalny, tygodniowy program.

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami!

Akceptuje politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akacja Magdalena Broda moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymywania newslettera. (możesz zrezygnować w dowolnym momencie)