Pakiet Zdrowy Kręgosłup

W TROSCE O ZDROWIE

Rezerwacja

Telefonicznie:

Recepcja:

+48 666 689 001

Kierownik Bazy Rehabilitacyjnej:

+48 696 08 47 47

Drogą mailową:

recepcja@akacja-ciechocinek.pl

Podstawowe informacje

Problemy z kręgosłupem to prawdziwa zmora XXI wieku. Siedzący tryb życia, częsta praca przy komputerze, a także brak ruchu sprawiają, że większość społeczeństwa cierpli na tę dolegliwość. Brak podjęcia odpowiednich działań dzisiaj, może skutkować jeszcze większymi problemami w przyszłości – łącznie z problemami z poruszaniem się. W odpowiedzi na ten cywilizacyjny problem przygotowaliśmy dla Państwa specjalny pakiet zabiegowy – Zdrowy Kręgosłup.

W 2022 ROKU PAKIET JEST DOSTĘPNY DO KOŃCA WRZEŚNIA.

Dlaczego nasz pakiet Zdrowy Kręgosłup?

Po konsultacji medycznej otrzymają Państwo indywidualny program ćwiczeń, który pozwoli na znaczną poprawę komfortu życia oraz zmniejszy ryzyko dalszych problemów w przyszłości.

Odpowiednio dobrane zabiegi to jednak jedynie połowa ich skuteczności. Istotne są również ich powtarzalność oraz odpowiedni czas trwania. Stąd też, proponujemy Państwu 5-  lub 10-dniowe pakiety (po 5 zabiegów każdego dnia). Mimo rozwoju nowoczesnych metod fizjoterapii, wierzymy, iż najskuteczniejsze na poprawę zdrowia są w dalszym ciągu “ludzkie ręce” dlatego też jednym z zabiegów jest 30-minutowy leczniczy masaż pleców.

Najlepsza kadra, najnowocześniejszy sprzęt i konsultacja z fizjoterapeutą, a także ćwiczenia do pracy w domu sprawiają, że osiągnięte efekty lecznicze są długotrwałe.

W pakiecie

  • konsultacja fizjoterapeutyczna
  • 5 zabiegów dziennie według indywidualnego planu.

Cennik

Pakiet na 5 dni – 675 zł

Pakiet na 10 dni – 1300 zł

Ważne informacje

  • Wymagane jest zabranie wszelkiej posiadanej dokumentacji medycznej.
  • Należy mieć ze sobą niekrępujący ruch strój oraz buty sportowe.
  • Pakiet nie zawiera noclegu oraz wyżywienia.