Pakiet Zdrowy Kręgosłup

W TROSCE O ZDROWIE

Rezerwacja

Telefonicznie:

Recepcja:

+48 666 689 001

Kierownik Bazy Rehabilitacyjnej:

+48 696 08 47 47

Drogą mailową:

recepcja@akacja-ciechocinek.pl

Podstawowe informacje

Problemy z kręgosłupem to prawdziwa zmora XXI wieku. Siedzący tryb życia, częsta praca przy komputerze, a także brak ruchu sprawiają, że większość społeczeństwa cierpli na tę dolegliwość. Brak podjęcia odpowiednich działań dzisiaj, może skutkować jeszcze większymi problemami w przyszłości – łącznie z problemami z poruszaniem się. W odpowiedzi na ten cywilizacyjny problem przygotowaliśmy dla Państwa specjalny pakiet zabiegowy – Zdrowy Kręgosłup.

Dlaczego nasz pakiet Zdrowy Kręgosłup?

Po konsultacji medycznej otrzymają Państwo indywidualny program ćwiczeń, który pozwoli na znaczną poprawę komfortu życia oraz zmniejszy ryzyko dalszych problemów w przyszłości.

Odpowiednio dobrane zabiegi to jednak jedynie połowa ich skuteczności. Istotne są również ich powtarzalność oraz odpowiedni czas trwania. Stąd też, proponujemy Państwu 5-  lub 10-dniowe pakiety (po 5 zabiegów każdego dnia). Mimo rozwoju nowoczesnych metod fizjoterapii, wierzymy, iż najskuteczniejsze na poprawę zdrowia są w dalszym ciągu “ludzkie ręce” dlatego też jednym z zabiegów jest 30-minutowy leczniczy masaż pleców.

Najlepsza kadra, najnowocześniejszy sprzęt i konsultacja z fizjoterapeutą, a także ćwiczenia do pracy w domu sprawiają, że osiągnięte efekty lecznicze są długotrwałe.

W pakiecie

  • konsultacja fizjoterapeutyczna
  • 5 zabiegów dziennie według indywidualnego planu.

Cennik

Pakiet na 5 dni – 675 zł

Pakiet na 10 dni – 1300 zł

Ważne informacje

  • Wymagane jest zabranie wszelkiej posiadanej dokumentacji medycznej.
  • Należy mieć ze sobą niekrępujący ruch strój oraz buty sportowe.
  • Pakiet nie zawiera noclegu oraz wyżywienia.