Aktualna sytuacja

Drodzy Goście,

informujemy, że w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, w związku z którym ogranicza się wychodzenie z domu tylko do uzasadnionych przypadków, nasz obiekt jest tymczasowo zamknięty co najmniej do 11 kwietnia 2020 roku. Mamy nadzieję, że są Państwo zdrowi i bezpieczni.

Dbajcie o siebie, o swoją rodzinę, najbliższych i sąsiadów. Ważne jest, aby stosować się do zaleceń dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa.

Osoby posiadające rezerwacje w naszym obiekcie na ten termin zachęcamy o kontakt mailowy z recepcją oraz zmianę terminu pobytu w Akacja Medical Resort.

Zdajemy sobie sprawę, iż sytuacja jest trudna i stresująca, stąd też mamy pomysł na chwilę oderwania się od tej dziwnej rzeczywistości. Usiądźcie wygodnie w fotelu, zrelaksujcie się i pomyślcie przez chwilę, że po trudnym czasie, zawsze przychodzi czas na lepsze, nic nie trwa wiecznie, a po burzy zawsze wychodzi słońce.

Będąc zrelaksowanymi prosimy pomyśleć o tym, co Państwo zrobią lub gdzie pojadą, gdy sytuacja ulegnie stabilizacji. Być może niektórym przyszedł do głowy kilkudniowy „wypad za miasto”? Wszystkich tych zapraszamy do Ciechocinka ?

Tęsknimy za Państwem nasi drodzy Goście i nie możemy się już doczekać, kiedy będziemy móc Państwa ponownie gościć w naszych progach.

Jeżeli to możliwe, wyślijcie nam krótką wiadomość na adres: recepcja@akacja-ciechocinek.pl co u Państwa słychać i jak się czujecie. Pozostańmy w kontakcie.

Życzymy Państwu dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.

Zespół Akacja Medical Resort